SIA "Ūdens būve"

Ūdens atdzelžošanas iekārtas -"Oxiline Plus"

ro

~ Attīra ūdeni no dzelzs

~ Attīra ūdeni no mangāna

~ Bez ķīmiskajiem reaģentiem

~ Zemi ekspluatācijas izdevumi

 

 

~ „OXILINE-PLUS” sērijas iekārtu raksturojums

„OXILINE-PLUS” sērijas attīrīšanas iekārtas ir īpaši piemērotas privātmājām, taču var tikt izmantotas arī viesu namos, viesnīcās, ražotnēs un citos objektos, kur noteicošais ir augsta ūdens attīrīšana kvalitāte un ērta, kā arī finansiāli ekonomiska turpmākā ekspluatēšana.
Ūdens atdzelžošanas iekārtas „OXILINE-PLUS” ūdens atdzelžošanu veic ar aerācijas metodi, panākot dzelzs un mangāna oksidēšanos un tad to filtrējot. Šādu metodi pielieto visā pasaulē jau diezgan sen. Agrāk aerācijas metodi izmantoja lielapjoma atdzelžošanas stacijās, pilsētas ūdensvadu attīrīšanā, ciematu ūdensvadu attīrīšanā, lielām katlu mājām, ražotnēm, u.c., taču mūsdienās šī metode pilnveidota ar iespēju izmantot arī mazāka apjoma objektiem privātajā sektorā.

~ Īss iekārtu darbības princips

Neattīrītais ūdens no ūdens ieguves avota tiek sūknēts uz ūdens sagataves saimniecības ēku, kur tas tiek pievadīts filtrācijas sistēmai „OXILINE PLUS”. Filtrācijas sistēmas tvertnes tilpnē atrodas gaiss (t.sk. skābeklis), caur kuru plūstot ūdenim, tiek oksidēts ūdenī izšķīdušais dzelzs (Fe3+, Fe2+), izveidojot molekulas (Fe2O3, FeO), kuras ir vieglāk piesaistīt filtrējošam materiālam.
Oksidēšanas procesa rezultātā izveidojušās nogulsnes un molekulas (Fe2O3, FeO), pakāpeniski nogrimst līdz tās aiztur filtrējošais slānis, kas atrodas tajā pašā tvertnes tilpnē. Tādejādi ūdens pēc filtrācijas tiek nodrošināts tīrs, attīrīts no dzelzs.
Šo filtrējošo vidi ir nepieciešams periodiski skalot ar ūdeni. Iekārtai skalojoties, sakrājušais dzelzs tiek skalots kanalizācijā. Iekārtas skalošanās tiek veikta automātiski ar vadības mehānisma palīdzību. Skalošanās laikā tiek arī atjaunots skābekļa saturs tvertnē.
Svarīgi! Iekārtas darbībai nav nepieciešami ķīmiskie reaģenti, tas nozīmē, ka iekārta nepasliktina pārtikā lietojamā ūdens kvalitāti, turklāt skalošanās ūdeņi nekaitē bioloģiskajām kanalizācijas sistēmām.

~ Ieguvumi izmantojot „OXILINE-PLUS” attīrīšanas iekārtas

 • Augsta ūdens attīrīšanas spēja
 • Uzlabo pārtikā lietojamā ūdens kvalitāti
 • Pilnīgi automatizēta darbība
 • Ērta ekspluatēšana un apkalpošana
 • Notekūdeņus var novadīt arī bioloģiskajā kanalizācijā
 • Zemi ekspluatācijas izdevumi
 • 3 gadu garantija
 • Iekārtas darbībai nav nepieciešami speciāli reaģenti

~ Ūdens attīrīšanas spēja

 • Pieļaujamā maksimālā attīrīšanai paredzētā dzelzs (Fe) koncentrācija ūdenī – max. 25mg/l.
 • Pieļaujamā maksimālā attīrīšanai paredzētā mangāna (Mn2+) koncentrācija ūdenī – max. 5mg/l.

~ Ūdens attīrīšanas līmenis

 • Kopējā dzelzs (Fe) koncentrācija attīrītā ūdenī - <0,2mg/l.
 • Kopējā mangāna (Mn2+) koncentrācija attīrītā ūdenī - <0,05mg/l.

~ Iekārtu jaudas

Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību (skatīt zemāk tabulā). Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk tabulā norādīto attīrīšanas ražību, ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe pamazām samazināsies, atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

     Modelis                            Iekārtas attīrīšanas ražība                Maksimālā caurplūde

 • OXILINE-PLUS 28            1,1-1,8 m³/h (18,33 l/min)                       5,0 m³/h
 • OXILINE-PLUS 42            1,4-2,2 m³/h (23,33 l/min)                       5,0 m³/h
 • OXILINE-PLUS 56            1,6-2,3 m³/h (26,66 l/min)                       5,0 m³/h

~ Iekārtu izmēri

Filtrējošās tvertnes izmērs ar uzmontētu vadības mehānismu

      Modelis                        Tilpums           Augstums          Diametrs

 • OXILINE-PLUS 28      61 litri                158cm                25,5cm
 • OXILINE-PLUS 42      79 litri                152cm                31cm
 • OXILINE-PLUS 56      106 litri              158cm                33,5cm

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji

SIA „Ūdens būve” veic pilnīgu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu komplektējošo sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir Eiropā un ASV vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā izejmateriālu specifikācijas prasīt pārdevējam.
Iekārtu būtiskākā sastāvdaļa ir vadības mehānisms. Ar mūsu 10 gadu pieredzi uzskatam, ka labākie mehānismi ūdens filtriem ir ASV ražotie „Clack corporation”.

~ Iekārtu tehniskie parametri un specifikācijas

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

~ Iekārtu garantijas

Iekārtas kopējā garantija ir 3 gadi.

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Pirm - Ceturt 9:00 - 18:00
   Piektdiena 9:00 - 17:00
   Sest - Svēt Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   Skype: sia_udensbuve 
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve