SIA "Ūdens būve"

Kompleksās ūdens mīkstināšanas iekārtas - "COMPACT-SOFT"

 

ro

~ Mīkstina ūdeni

~ Samazina dzelzi

~ Samazina mangāna jonus

~ Samazina amonija jonus

 

 

  ~ „COMPACT-SOFT”  iekārtu raksturojums

Šīs iekārtas attīra ūdeni no dažādiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Lielākoties iekārtas izmanto ūdens mīkstināšanai kā arī amonija dzelzs un mangāna samazināšanai. Iekārtām ir pievilcīgs vizuālais izskats un tās ir kompaktas, jo iekārtas ir apvienotas ar kolonnu un reaģenta papildināšanas tvertni vienā korpusā. „COMPACT-SOFT” sērijas attīrīšanas iekārtas ir piemērotas privātmājām, dzīvokļiem, viesu namiem, viesnīcām, u.c. vietām, kur noteicošais ir ne tikai augstas ūdens kvalitātes prasības, bet ir svarīgs arī vizuālais izskats.

~ Iekārtu darbības princips

Ūdens attīrīšanas iekārtas korpusā atrodas spiediena tvertne, kura ir pildīta ar katjonu apmaiņas slāni (katjonīta sveķiem). Šis slānis piesaista (absorbē) no tvertnei cauri tekoša ūdens kalcija, magnija, dzelzs, amonija, u.c. jonus. Neattīrītais ūdens daudzums (m³), plūstot cauri tvertnes tilpnē atrodošajam slānim, pakāpeniski samazina šī slāņa darbības spējas. Un tāpēc šis slānis periodiski ir jāatjauno. Atjaunošanās notiek automātiski skalojot slāni ar sāls šķīdumu. To sauc par filtra reģenerāciju. Reģenerācijas laikā sakrājušies elementi (Ca, Mg, Fe, NH4+-N, u.c.) tiek izskaloti kanalizācijā. Kad skalošanās process ir beidzies, tad iekārta atkal ir gatava darbībai, ūdens attīrīšanai. Iekārta darbojās automātiskā režīmā ar vadības mehānisma palīdzību. Vadības mehānisms ir pilnībā aprīkots ar nepieciešamajām funkcijām, lai varētu nekļūdīgi ieregulēt katram klientam individuāli nepieciešamos uzstādījumus, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem, ūdens spiedieniem, u.t.t. Vadības mehānisms ir aprīkots ar ūdens patēriņa skaitītāju, kurš nodrošina iekārtas reģenerācijas intervālu (skaita litrus līdz nākošajai reģenerācijai), tādējādi nodrošinot reaģenta „Sāls” patēriņa un notekūdeņu ekonomiju). Reģenerācijas biežums tiek aprēķināts katram klientam individuāli, jo tas ir atkarīgs no attīrāmā ūdens kvalitātes un izvēlētā iekārtas modeļa.

~ Ieguvumi izmantojot „COMPACT-SOFT” attīrīšanas iekārtas

 • Kompakta
 • Labs vizuālais izskats
 • Pilnīgi automatizēta darbība
 • Atšķirībā no standarta iekārtām, pateicoties apvienotajam korpusam,uz iekārtu virsmas neveidojās kondensāts
 • 3 gadu garantija

~ Ūdens attīrīšanas spēja

 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā kopējās cietības (H) koncentrācija ūdenī - max. 30 ekv-mmol/l
 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā dzelzs (Fe) koncentrācija ūdenī – max. 3 mg/l.
 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā amonija (NH4+-N) koncentrācija ūdenī – max. 5 mg/l.

~ Ūdens attīrīšanas līmenis

 • Kopējās cietības (H) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - < 0,5 ekv-mmol/l
 • Kopējā dzelzs (Fe) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - <0,2 mg/l
 • Kopējā amonija (NH4+-N) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - <0,5 mg/l

~ Iekārtu jaudas

Nepieciešamās iekārtas ir jāizvēlas, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem un vajadzīgās attīrīšanas ražības.
Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību (skatīt zemāk tabulā)
Piezīme! Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk tabulā norādīto attīrīšanas ražību,  ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe pamazām samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

         Modelis                           Iekārtas attīrīšanas ražība        Iekārtas maksimālā caurplūde

 • COMPACT SOFT 17                  0,6 m³/h (10 l/min)                       5,0 m³/h
 • COMPACT SOFT 35                  0,9 m³/h (15 l/min)                       5,0 m³/h

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu komplektējošo sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir Eiropā un ASV vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā izejmateriālu specifikācijas prasīt pārdevējam.

~ Iekārtu tehniskie parametri un specifikācijas

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862

~ Iekārtu garantijas

Iekārtas kopējā garantija ir 3 gadi

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Pirm - Ceturt 9:00 - 18:00
   Piektdiena 9:00 - 17:00
   Sest - Svēt Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   Skype: sia_udensbuve 
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve