SIA "Ūdens būve"

ūdens mīkstināšanas iekārta "RH TWIN"

 

ro

~ Mīkstina ūdeni

~ Samazina dzelzi

~ Samazina amonija jonus

~ Samazina mangāna jonus

 

 

 

~ „RH TWIN” sērijas iekārtu raksturojums

Šīs iekārtas attīra ūdeni no dažādiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Lielākoties iekārtas izmanto ūdens mīkstināšanai, kā arī amonija dzelzs un mangāna samazināšanai. „RH-TWIN” sērijas attīrīšanas iekārtas ir paredzētas gan privātajam sektoram (privātmājām, viesu namiem), gan industriālajam sektoram (ražošanas iestādēm, daudzdzīvokļu namiem), u.c vietām, kur noteicošais ir ne tikai augsta ūdens attīrīšanas kvalitāte un ērta turpmākā ekspluatēšana, bet arī patstāvīga ūdens attīrīšana nepārtrauktā plūsmā. „RH-TWIN” atšķiras no parastajām vai „Duplex” ūdens mīkstināšanas iekārtām ar to, ka šie modeļi nodrošina nepārtrauktu ūdens padevi patērētājam, nemainot ūdens attīrīšanas ražību un caurplūdi pat reģenerācijas laikā.

~ Ieguvumi izmantojot „RH TWIN” attīrīšanas iekārtas

 • Nodrošina patērētājam ūdens attīrīšanu nepārtrauktā plūsmā
 • Pilnīgi automatizēta darbība
 • Ērta ekspluatēšana un apkalpošana
 • Ilglaicīga darbība = zems sastāvdaļu un filtrējošā materiāla nolietojums= (pateicoties iekārtas sastāvdaļu un materiālu kvalitātei)
 • 3 gadu garantija

~ Īss iekārtu darbības princips

Ūdens attīrīšanas iekārtas spiediena tvertnes ir pildītas ar katjonu apmaiņas slāni (Katjonu apmaiņas sveķi). Šis slānis piesaista (absorbē) no tvertnei cauri tekoša ūdens kalcija, magnija, dzelzs, amonija, u.c. jonus. Neattīrītais ūdens daudzums (m³), plūstot cauri tvertnes tilpnē atrodošajam slānim, pakāpeniski samazina šī slāņa darbības spējas. Un tāpēc šis slānis periodiski ir jāatjauno. Atjaunošanās notiek automātiski skalojot slāni ar sāls šķīdumu. To sauc par filtra reģenerāciju. Reģenerācijas laikā sakrājušies elementi (Ca, Mg, Fe, NH4+-N, u.c.) tiek izskaloti kanalizācijā. Kad skalošanas process ir beidzies, iekārta atkal ir gatava darbībai, ūdens attīrīšanai. Iekārta darbojās automātiskā režīmā ar vadības mehānisma palīdzību. Iekārtai ir divas spiediena tvertnes, kas pievienotas pie ūdens sistēmas. Ar iekārtas vadību ūdens plūsma tiek nodrošināta caur vienu no tvertnēm. Tas ir nepieciešams, lai iekārtas reģenerācijas laikā neattīrītā ūdens padeve nenokļūtu sistēmā pie patērētāja. Piemēram, kad viena no tvertnēm veic reģenerāciju, vadība aizver ūdens izplūdi no šīs tvertnes, taču ūdens padeve tiek nodrošināta caur otru tvertni, līdz iekārtas nākamajai reģenerācijai. Šāds process nodrošina patērētājam nepārtrauktu attīrītu ūdens padevi ar nesamazinātu attīrīšanas ražību un caurplūdi.

Vadības mehānismi ir pilnībā aprīkoti ar nepieciešamajām funkcijām, lai varētu nekļūdīgi ieregulēt katram klientam individuāli nepieciešamos uzstādījumus, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem, ūdens spiedieniem, u.t.t.. Vadības mehānismi ir aprīkots ar ūdens patēriņa skaitītāju, kurš nodrošina iekārtas reģenerācijas intervālu (skaita litrus līdz nākošajai reģenerācijai), tādējādi nodrošinot reaģenta „Sāls” patēriņa un notekūdeņu ekonomiju). Reģenerācijas biežums tiek aprēķināts katram klientam individuāli, jo tas ir atkarīgs no attīrāmā ūdens kvalitātes un izvēlētā iekārtas modeļa.

~ Ūdens attīrīšanas spēja

 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā kopējās cietības (H) koncentrācija ūdenī – max. 30ekv-mmol/l.
 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā dzelzs (Fe) koncentrācija ūdenī – max. 3mg/l.
 • Vēlamā attīrīšanai paredzētā maksimālā amonija (NH4+-N) koncentrācija ūdenī – max. 5mg/l.

~ Ūdens attīrīšanas līmenis

 • Kopējās cietības (H) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - < 0,2mgekv/l.
 • Kopējā dzelzs (Fe) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - <0,2mg/l.
 • Kopējā amonija (NH4+-N) koncentrācija attīrītā ūdenī pēc attīrīšanas - <0,5mg/l.

~ Iekārtu jaudas

Nepieciešamās iekārtas ir jāizvēlas, vadoties pēc ūdens analīžu rezultātiem un vajadzīgās attīrīšanas ražības. Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību (skatīt zemāk tabulā). Piezīme! Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk tabulā norādīto attīrīšanas ražību, tad ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe pamazām samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

          Modelis                Iekārtas max. caurplūde        Iekārtas attīrīšanas ražība

 • RH-305 TWIN               10 m³/h                                       1,3 m³/h (21 l/min)
 • RH-1000 TWIN             10 m³/h                                       1,6 m³/h (26 l/min)
 • RH-1500 TWIN             10 m³/h                                       2,0 m³/h (33 l/min)
 • RH-2000 TWIN             10 m³/h                                       2,5 m³/h (41 l/min)
 • RH-3000 TWIN             10 m³/h                                       3,5 m³/h (58 l/min)
 • RH-4000 TWIN             12 m³/h                                       4,8 m³/h (80 l/min)
 • RH-6000 TWIN             12 m³/h                                       6,0 m³/h (100 l/min)
 • RH-8000 TWIN             28 m³/h                                       8,0 m³/h (133 l/min)
 • RH-2165 TWIN             28 m³/h                                       9,5 m³/h (158 l/min)
 • RH-2472 TWIN             28 m³/h                                       14,0 m³/h (233 l/min)
 • RH-3072 TWIN             50 m³/h                                       20,5 m³/h (341 l/min)
 • RH-3672 TWIN             100 m³/h                                      30,0 m³/h (500 l/min)

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu komplektējošo sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir Eiropā un ASV vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā izejmateriālu specifikācijas prasīt pārdevējam.

~ Iekārtu tehniskie parametri un specifikācijas

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

~ Iekārtu garantijas

 • Iekārtas kopējā garantija ir 3 gadi.
Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Pirm - Ceturt 9:00 - 18:00
   Piektdiena 9:00 - 17:00
   Sest - Svēt Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   Skype: sia_udensbuve 
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve