SIA "Ūdens būve"

ūdens dejonizācijas/demineralizācijas iekārta "PUROLITE-MB400/935"

 

ro

~ „PUROLITE – MB400/935” sērijas iekārtu raksturojums

„MIX BED” sērijas attīrīšanas iekārtas tiek izmantotas specifiskām nepieciešamībām. Lielākoties tās tiek izmantotas ražošanas tehnoloģijām, kur ir nepieciešama ļoti augsta ūdens kvalitāte. Bieži vien iekārtas tiek uzstādītas pēc ūdens atsāļošanas iekārtām (reversās osmozes sistēmas), lai panāktu ļoti augstu demineralizācijas pakāpi.

 

 

~ Īss iekārtu darbības princips

Ūdens attīrīšanas iekārtas spiediena tvertne ir pildīta ar „PUROLITE MB400” sveķu slāni. Šis slānis piesaista no tvertnei cauri tekoša ūdens dažādus jonus. Neattīrītais ūdens (m³), plūstot cauri tvertnes tilpnē atrodošajam slānim, attīra ūdeni. Taču šis slānis no patērētā ūdens apjoma pakāpeniski samazina savu efektivitāti un tāpēc šis slānis periodiski ir jāatjauno nomainot pret jaunu. Tvertnei ir uzmontēta ievada un izvada galva „Clack WS”, kas ir aprīkota ar B-PASS sistēmu. B-PAS sistēma nodrošina ērtu pildījuma nomaiņu, kā arī avārijas gadījumā nodrošina ūdeni pa taisno līniju, apejot iekārtu.

~ Ieguvumi izmantojot „PUROLITE – MB400/935” attīrīšanas iekārtas

 • Ļoti augsta attīrīšanas spēja
 • Ērta ekspluatēšana un apkalpošana
 • Ilglaicīga darbība = zems sastāvdaļu un filtrējošā materiāla nolietojums = (pateicoties iekārtas sastāvdaļu un materiālu kvalitātei)

~ Ūdens attīrīšanas spēja

 • Attīrīšanai paredzētā elektrovadītspējas koncentrācija ūdenī: 0 - 500 µS/cm

~ Ūdens attīrīšanas līmenis

 • Panākamā elektrovadītspējas koncentrācija ūdenī pēc attīrīšanas – 0,1 µS/cm

Ūdens attīrīšanas līmenis ir atkarīgs no ienākošās ūdens kvalitātes. Jo sliktāka ir ienākošā ūdens kvalitāte, jo augstāka elektrovadītspēja pēc attīrīšanas.

~ Iekārtu jaudas

Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk norādīto attīrīšanas ražību, ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.
Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību.

 • Iekārtas maksimālā caurplūde - 5,0 m³/h
 • Iekārtas attīrīšanas ražība - 6-12 l/min 

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji

SIA „Ūdens būve” veic pilnu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu komplektējošo sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir Eiropā un ASV vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā izejmateriālu specifikācijas prasīt pārdevējam.

~ Iekārtu tehniskie parametri un specifikācijas

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

~ Iekārtu garantijas

 • Iekārtas kopējā garantija ir 3 gadi.
Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Pirm - Ceturt 9:00 - 18:00
   Piektdiena 9:00 - 17:00
   Sest - Svēt Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   Skype: sia_udensbuve 
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve