Ūdens būve

Dzeramā ūdens filtrs „SOFTENA – POU3”

SOFTENA

Dzeramais ūdens filtrs „SOFTENA – POU3” nodrošina klientam tīru, garšīgu dzeramo ūdeni un ilgtspējīgu risinājumu, kas prasa minimālu apkopi.

~ Par iekārtu:

Lielākā daļa publisko un privāto ūdens avotu satur vielas, kas dod sliktu garšu ūdenim, kā rezultātā, ūdens ir nederīgs lietošanai pārtikā, jo piesārņots un bieži vien ir kaitīgs veselībai.

Dzeramais ūdens filtrs „SOFTENA – POU3” nodrošina klientam tīru, garšīgu dzeramo ūdeni un ilgtspējīgu risinājumu, kas prasa minimālu apkopi.

„SOFTENA-POU3” filtru ieteicams iemontēt virtuves iekārtā zem izlietnes, savukārt atsevišķs krāniņš, pa kuru tiek nodrošināts dzeramais ūdens, tiek piemontēts pie virtuves virsmas vai izlietnes, blakus esošajam virtuves maisītājam.

~ Ieguvumi izmantojot „SOFTENA – POU3” iekārtu:

 • Viegli uzstādāma.
 • Iekārta nav sarežģīti ekspluatējama.
 • Nav nepieciešama papildus uzkrājuma tvertne, tādejādi nav pieļaujama ūdens sastāvēšanās.
 • Mainot ūdens filtra elementus, nav nepieciešamas noslēgt ūdens padevi. Jo filtra kolektors ir aprīkots ar integrētu automātisko aizvēršanās vārstu, lai izslēgtu ūdensapgādi, kad tiek izņemta filtra kasete no filtra kolektora.

~ „SOFTENA – POU3” attīrīšanas pakāpes un to darbības princips:

Filtra komplektos ietilpst vairākas attīrīšanas pakāpes.

1. Pirmās pakāpes attīrīšana:

Sākotnēji ūdens tiek pievadīts iekārtas pirmās pakāpes attīrīšanai. Tā sastāv no mehāniskā (> 5μ) filtra. Šis mehāniskais filtrs ir paredzēts, lai atfiltrētu ūdeni no mehāniskajiem piemaisījumiem, tādiem kā smiltis, rūsas atdalījušiem gabaliņiem, cauruļvadu nosēdumiem, u.c.

2. Otrās pakāpes attīrīšana:

Kad mehāniskās daļiņas ir atfiltrētas, ūdens nokļūst otrās pakāpes attīrīšanas korpusā, kurā ir ievietots speciāls granulu ogles filtrs (< 10μ). Paredzēts, lai attīrītu ūdeni no dažādiem organiskiem sārņiem, mikroorganismiem, baktērijām, hlora un tā indīgajām blakus vielām, svina un toksiskiem smagajiem metāliem, pesticīdiem, mazgāšanas līdzekļiem, fenola, kā arī ogles filtrs uzlabo garšu, krāsu un smaržu.

3. Trešās pakāpes attīrīšana:

Kad ūdens ir izfiltrējies cauri mehāniskajam un ogles filtram, tas nokļūst nākamajā posmā, trešās pakāpes attīrīšanā (kapilārais filtrs). Tā ir smalka mehāniskā attīrīšana (< 0,1μ), kas ir nepieciešama, lai nodrošinātu patērētājam attīrītu ūdeni. Attīra ūdeni no mehāniskajām daļiņām, kā arī no otrās pakāpes filtra cauri plūstošajiem smalkajiem ogles putekļiem. Noņem smagos metālus, samazina mikroorganismus, piemēram, vīrusus, baktērijas, u.c.

~ Izvads patērētājam:

Iekārtas komplektācijā ietilpst patēriņa krāns. Izvadu patērētājam var pielāgot arī pēc konkrētā objekta nepieciešamībām.
Attīrīšanas ražība (litri minūtē): 2 l/min

SOFTENA-shema

~ Iekārtas izmēri:

 • Iekārtas augstums: 39,3cm
 • Iekārtas garums: 36cm
 • Iekārtas platums: 12cm

~ Iekārtas ražotājs un komplektētājs:

Iekārtas ražotas un komplektētas - „ERI water treatment” ( Beļģija). Iekārtas komplektācijā ietilpst kolektors ar trīs kasešu filtriem, patēriņa krāns, vārsti, droseles, cauruļvadi, atslēga, pieslēguma ventiļi un regulatori. Komplektējošās sastāvdaļas ir ļoti augstas kvalitātes.

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

Iekārtas garantija: 3 gadi.

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Konsultācijas uz vietas birojā sniedzam tikai pēc iepriekšējas vienošanās!  
   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve