SIA "Ūdens būve"

Ūdens attīrīšanas iekārtas "CARBON-RV" ar aktīvo ogli

 

ro

~ Uzlabo ūdens kvalitāti

~ Samazina smakas

~ Samazina sērūdeņradi

~ Samazina organiskās vielas

 

 

 

~ „CARBON-RV” sērijas iekārtu raksturojums

„CARBON-RV” ar aktīvās ogles pildījumu uzlabo ūdens kvalitāti, attīra to no dažādiem ķīmiskiem piemaisījumiem, likvidē nepatīkamas garšas, smakas, krāsas, sēra un hlora atlikumus. Šīs iekārtas ir piemērotas privātmāju saimniecībām, viesu namiem, ražotnēm, u.c. vietām.

~ Īss iekārtu darbības princips

Ūdens attīrīšanas iekārtas spiediena tvertnē atrodas aktīvās ogles pildījums. Neattīrītais ūdens plūst cauri aktīvās ogles pildījumam. Pateicoties aktīvās ogles absorbēšanas īpašībām, tā efektīvi uzsūc hlora atlikumus, šķidrās gāzes un organiskos savienojumus, tādējādi nodrošinot patērētājam kvalitatīvāku ūdeni. Papildus efektivitātei iekārta ir aprīkota ar rokas vadības mehānismu, kas nodrošina aktīvās ogles skalošanas iespēju. Skalošanās biežums ir atkarīgs no ūdens kvalitātes, patērētā ūdens daudzuma un iekārtas modeļa (aktīvās ogles daudzuma). Uzkrātās vielas no ogles virsmas izvadīt ir diezgan grūti, tāpēc šo filtrējošo vidi ieteicams periodiski mainīt. Precīzus maiņas biežumus nav iespējams aprēķināt, jo ūdenī reaģējošās vielas (smakas un organiskās) ir mainīgas, gaistošas u.t.t. Kā indikators aktīvās ogles maiņai ir smaku atkārtota parādīšanās aukstajā ūdenī pēc iekārtas. Visbiežāk aktīvās ogles pildījuma maiņa notiek aptuveni ik pēc 2-3 gadiem. Iekārtas darbībai nav nepieciešami reaģenti.

~ Iekārtu jaudas

Piezīme! Attīrīšanas ražība nav iekārtas caurplūde. Iekārtas caurplūde lielākoties ir krietni lielāka par attīrīšanas ražību (skatīt zemāk tabulā).
Piezīme! Brīžos, kad ūdens patēriņš būs lielāks par zemāk tabulā norādīto attīrīšanas ražību, ūdens attīrīšanas funkcija tik un tā tiks veikta, taču attīrīšanas pakāpe pamazām samazināsies atkarībā no konkrētajā brīdī pārtērētā ūdens daudzuma.

             Modelis                  Max. iekārtas caurplūde       Attīrīšanas ražība nominālā/maksimālā

 • CARBON-RV 1000               4,0 m³/h                                   0,5-1,0 m³/h (25 l/min)
 • CARBON-RV 1500               4,0 m³/h                                   1,0-1,5 m³/h (30 l/min)
 • CARBON-RV 2000               4,0 m³/h                                   1,5-2,0 m³/h (33 l/min)
 • CARBON-RV 3000               4,0 m³/h                                   2,0-2,3 m³/h (42 l/min)
 • CARBON-RV 4000               4,0 m³/h                                   2,5-3,0 m³/h (50 l/min)
 • CARBON-RV 6000               4,0 m³/h                                   3,0-3,5 m³/h (65 l/min)

~ Iekārtu komplektācija un ražotāji

SIA „Ūdens būve” veic pilnīgu iekārtu komplektāciju. Iekārtas tiek komplektētas SIA „Ūdens būve” darbnīcā, Kalnciema ielā 87, vai nepieciešamības gadījumos objektos uz vietas. Komplektējošās sastāvdaļas ir augstas kvalitātes, tās ir pārbaudītas un testētas. Iekārtu komplektējošo sastāvdaļu ražotāji un piegādātāji ir Eiropā un ASV vadošie līderi šajā jomā, kas mūsuprāt ir pārliecība par uzticību, atbildību un kvalitāti. Nepieciešamības gadījumā izejmateriālu specifikācijas prasīt pārdevējam.

~ Iekārtu tehniskie parametri

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862..

~ Iekārtu garantijas

 • Iekārtas kopējā garantija ir 3 gadi
Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Pirm - Ceturt 9:00 - 18:00
   Piektdiena 9:00 - 17:00
   Sest - Svēt Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   Projektu vadītājs: +371 28318246
   Serviss: +371 29182508
   Skype: sia_udensbuve 
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   facebook.lv/udensbuve