Ūdens būve

Ūdens aka

 

ro

Viens no senākajiem un mūsdienās arī lētākajiem ūdens ieguves veidiem ir aka. Tā ir kā ūdens uzkrāšanas tvertne, kurā ūdens ieplūst ilgākā laika periodā no gruntsūdeņiem vai avotiem, kuri nāk no dziļākiem zemes slāņiem, taču pamatā akās ieplūst nokrišņu ūdens, kurš lielā teritorijā pakāpeniski iesūcas gruntī, un pēc tam savācas pa grants, smilšu vai akmeņu veidotām dzīslām vai slāņiem.

Lasīt tālāk

Spice

 

ro

Spice ir ūdens ņemšanas vieta no smilts vai grants slāņiem. Tās darbības princips ir ņemt starp smilšu graudiņiem plūstošo ūdeni, aizturot smiltis ar sieta palīdzību. Spices dziļums ir iespējams līdz 25m.

Lasīt tālāk

Dziļurbums

 

ro

Dziļurbums ir ūdens ieguves veids, kur ūdens tiek iegūts no dziļākajiem zemes slāņiem - dolomīta un kaļķakmens plaisām, smilšakmens, grants un akmeņu slāņiem, pazemes ūdenskrātuvēm, atsevišķos gadījumos arī no grants starpslāņiem mālā.

Lasīt tālāk

Centralizētā ūdens apgāde

 

ro

Lielākā daļa cilvēku ūdeni saņem centralizēti no ūdensapgādes saimniecībām. Ūdens ceļš līdz patērētājam sākas ar ūdens iegūšanu no artēziskā dziļurbuma vai ūdens tilpnes, piemēram, ezera, upes. Tad tas tiek attīrīts speciālās ūdens attīrīšanas stacijās un uzkrāts ūdenstorņos vai tvertnēs. Pēc tam ūdens pa centralizētiem tīkliem tiek padots patērētājiem.

Lasīt tālāk

Kontaktinformācija
  • Darba laiks

   Cienījamie klienti!
   Lai saņemtu tehniskās konsultācijas par ūdens attīrīšanas iekārtām uz vietas birojā, vēlams iepriekš saskaņot tikšanās laiku.

   Paldies par sapratni!  

   Pirmdiena:   9:00 - 18:00
   Otrdiena:     9:00 - 18:00
   Trešdiena:   9:00 - 18:00
   Ceturtdiena: 9:00 - 18:00
   Piektdiena:   9:00 - 17:00
   Sestdiena un svētdiena: Brīvs

    

  • Saziņa

   Biroja Tālr.: +371 29349862
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
   Projektu vadītājs: +371 22301342 
   Serviss: +371 29182508
   Mārketings: +371 29555817
   E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

    Kontaktforma

    facebook.lv/udensbuve

    udensbuve