Ūdens būve

Коммерческое оборудование реверсивного осмоса "ECOSOFT - ROBUST"

ECOSOFT - RObust

~ Очень высокая степень очистки

~ Улучшенный вкус воды

~ Простое управление

Šīs ir komerciālā tipa reversās osmozes iekārtas, kas ir ar palielinātu attīrīšanas ražību. „ECOSOFT-RObust” komplektācijā ietilpst vairākas attīrīšanas pakāpes, kuras ir iespējams papildus pilnveidot ar katram klientam konkrētajā gadījumā nepieciešamajām vajadzībām.

Iekārtas attīrīšanas procesā netiek izmantoti ķīmiskie reaģenti.

~ „ECOSOFT- RObust” komplektācija un attīrīšanas pakāpes:

Reversās osmozes komplektos ietilpst vairākas attīrīšanas pakāpes.

1. Pirmās pakāpes attīrīšana:

Sākotnēji ūdens tiek pievadīts iekārtas pirmās pakāpes attīrīšanai. Tā sastāv no filtra korpusa, kurā ievietots mehāniskais filtrs. Šis mehāniskais filtrs ir paredzēts, lai atfiltrētu ūdeni no mehāniskajiem piemaisījumiem, tādiem kā smiltis, rūsas atdalījušies gabaliņi, cauruļvadu nosēdumi, u.c. Šie filtri ir veidoti no diegu pinumiem vai presētā tipa polipropilēna materiāla.

2. Otrās pakāpes attīrīšana:

Kad mehāniskās daļiņas ir atfiltrētas, ūdens nokļūst otrās pakāpes attīrīšanas korpusā, kurā ir ievietots speciāls aktivizētās ogles filtrs. Šis ogles filtrs ir paredzēts, lai attīrītu ūdeni no dažādiem organiskiem sārņiem, mikroorganismiem, baktērijām, hlora un tā indīgajām blakus vielām, svina un toksiskiem smagajiem metāliem, pesticīdiem, mazgāšanas līdzekļiem, fenola, kā arī pasargā filtrācijas sistēmas osmozes membrānas no hlora postošās ietekmes.

3. Trešās pakāpes attīrīšana:

Kad ūdens ir izfiltrējies cauri mehāniskajam un ogles filtram, tas ar ienākošā ūdens spiediena palīdzību nokļūst nākamajā posmā - trešās pakāpes attīrīšanā. Tā ir 1 mikronu smalka mehāniskā attīrīšana, kas ir nepieciešama, lai nodrošinātu nākamā līmeņa attīrīšanas elementa membrānām attīrītu ūdeni, tādejādi nodrošinot ilgāku membrānu kalpošanas ilgumu. Attīra ūdeni no mehāniskajām daļiņām, kā arī no otrās pakāpes filtra (ogles filtra), cauri plūstošajiem smalkajiem ogles putekļiem.

4. Ceturtās pakāpes attīrīšana:

Ar komplektācijā esošo spiediena sūkni ūdens ar 5-7bar lielu spiedienu tiek padots uz ceturto ūdens attīrīšanu, uz trīs membrānas korpusiem, kuros ir ievietotas membrānas, kas ir svarīgākie šīs ūdens attīrīšanas iekārtas elementi. Membrānas darbojas kā šķērslis organiskajiem un neorganiskajiem sārņiem, ūdenī izšķīdušām cietām vielām, smagajiem metāliem, radioaktīvām un kancerogēnām daļiņām. Smalkās membrānas poras laiž cauri tikai ūdens daļiņas, jo tā poru izmērs ir 0,0001μ. Reversās osmozes membrānas nepieļauj caur tām izspiest, izfiltrēt ūdeni ar mazāku molekulmasu par 0,0001μ. Ūdens, kura molekulmasa ir lielāka, tiek novadīts apkārt membrānai un izvadīts kanalizācijā kā netīrie notekūdeņi.

 • Iekārtas komplektācijā ietilpst dažādu veidu savienojumi, vārsti, droseles, cauruļvadi, atslēgas, pieslēguma ventiļi, regulatori, pievienojumi notekūdeņiem, un plūsmas ierobežotāji.
 • Iekārtas komplektācijā ietilpst korpusā iestrādāti divi spiediena rādītāji, manometri, ar kuru palīdzību ērtāk sekot līdzi nepieciešamo filtru maiņām.
 • Iekārtas komplektācijā ietilpst arī sūkņa aizsardzības mehānisms, piemēram, gadījumos, kad ūdensvada sistēmā nav ūdens spiediens, ūdens sūknis netiek ieslēgts vai automātiski izslēdzas.
 • Ērtai iekārtas transportēšanai, kompaktam izvietojumam un ekspluatācijas drošībai iekārta atrodas iemontēta izturīgā metāla rāmī korpusā.

~ Attīrītā ūdens nodrošinājums:

Kā attīrītā ūdens nodrošinājumu lielākoties izmanto trīs variantus:

Variants Nr.1: Tīrais, atfiltrētais ūdens tiek ievadīts spiedkatlā (hidraforā), kurš paredzēts spiediena uzturēšanai, un attīrītā ūdens uzkrājumam. Spiediena tvertnes izmērs ir atkarīgs no konkrētā objekta nepieciešamībām. Tvertnes iekšienē esošā membrāna pēc tvertnes piepildīšanas notur ūdens spiedienu nepieciešamajā līmenī. Šāds spiediens nodrošina ātru ūdens aizplūšanu uz izteces vietu patēriņa sistēmā.

Ja patērētājam ūdens sistēmā ir nepieciešams augstāks vai zemāks spiediens, to ir iespējams regulēt ar iekārtā iemontētā spiediena releja palīdzību.

Variants Nr.2: Tīrais, atfiltrētais ūdens tiek ievadīts vaļējā tipa uzkrājuma tvertnē, kura ir aprīkota ar papildus ūdens pievada noslēgmehānismiem, ar ūdens izvada mehānismiem un pārplūdes mehānismiem (tvertnes izmērs ir atkarīgs no konkrētā objekta nepieciešamībām).

Kad tvertnē ieplūstošais attīrītā ūdens daudzums ir sasniedzis nepieciešamo līmeni, pludiņa mehānisms noslēdz ūdens padevi tvertnē. No tvertnes attīrītā ūdens padevi patērētājam nodrošina otrā pacēluma sūknis, kurš ir aprīkots ar spiediena releju, spiediena tvertni un sūkņa aizsardzību.

Variants Nr.3: Tīrais, atfiltrētais ūdens tiek pievienots pa taisno ūdensvadam, pa kuru tiek nodrošināta attīrītā ūdens padeve - specifiskām iekārtām un nepieciešamībām.

~ Iekārtas ražība:

Modelis Maksimālā attīrīšanas ražība (litri stundā) Maksimālā attīrīšanas ražība (litri diennaktī) Rekomendējamā attīrīšanas ražība (litri diennaktī) Attīrītā ūdens un notekūdeņu plūsmu attiecības
ECOSOFT - RObust - 60 l/h - 1440 l/24h 500 l/24h 1:6

Iekārtas ražību ietekmē sekojoši faktori:

 • Temperatūra – sistēmas jauda mazinās, pazeminoties ūdens temperatūrai.
 • Spiediens – sistēmas jauda palielinās, palielinoties ūdens spiedienam.
 • Sāļums un ienākošā ūdens piesārņojums – sistēmas jauda mazinās, palielinoties ūdens sāļumam un kopējam piesārņojumam.

Iekārtas tiek ražotas: „Ecosoft Water Systems GmbH” Ukrainā un Vācijā

Lai iegūtu paplašinātu informāciju par iekārtām, to specifikācijām, izmēriem un tehniskiem parametriem nepieciešams griezties pie pārdevēja, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., vai zvanot uz biroja tālruni +371 29349862.

Iekārtas garantija: 3 gadi.

водные фильтры

Водные фильтры для Вас

SIA „Ūdens būve”

Водные фильтры - производство, продажа и сервис с 2007 года.

 • Для частных домов

  Наши продукты и услуги уже больше чем у 3000 клиентов по всей Латвии.

  Читать далее
 • Для коммерческих объектов

  Индивидуальные решения по очистке воды для предприятий.

  Читать далее
 • Для индустриальных объектов

  Установка специализированной продукции и разработка для индустриальных объектов.

  Читать далее
eco
Экологические
решения
Demo
Западноевропейское качество
Tap
Безопасная
эксплуатация
Контактная информация
  • Рабочее время

   Уважаемые клиенты!

   Для получения технической консультации по оборудованию для очистки воды на месте в офисе, желательно предварительно согласовать время встречи.

   Спасибо за понимание!  

   Понедельник: 9:00 - 18:00
   Вторник:          9:00 - 18:00
   Среда:              9:00 - 18:00
   Четверг:           9:00 - 18:00
   Пятница:          9:00 - 17:00
   Суббота и воскресенье:  Выходной

    

  • Для связи

   Офис тел.: +371 29349862
   Э-почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
   Руководитель проектов: +371 22301342 
   Сервис: +371 29182508
   Маркетинг: +371 29555817
   Э-почта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

    Контактная форма

     facebook.lv/udensbuve
    
     udensbuve